Wybierz oddział

Przedszkole Samorządowe w Czempiniu Oddział
Ul. Nowa

Osiągnięcia

ROK SZKOLNY 2021/22

konkurs plastyczny pt. ”Ekologiczny Transport Przyszłości”

Więcej informacji znajdziesz na: https://czempin.pl/Ekologiczny_Transport_Przyszlosci_-_gratulujemy_laureatom_konkursu.html

Czempin.pl
konkurs plastyczny pt. ”Ekologiczny Transport Przyszłości”

Więcej informacji znajdziesz na: https://czempin.pl/Ekologiczny_Transport_Przyszlosci_-_gratulujemy_laureatom_konkursu.html

Czempin.pl

Z przyjemnością informujemy o osiągnięciach wychowanków naszego przedszkola w gminnym konkursie plastycznym pt."Ekologiczny Transport Przyszłości"

Szymon Michalak -  I miejsce

Zuzanna Habernik - II miejsce

Zuzanna Węgierek - III miejsce

Stanisław Kozłowski - wyróżnienie

Gratulujemy!



Konkurs  plastyczny " Kim będę, gdy dorosnę?" organizowany przez Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Lesznie.

Grupa  "MISIE" zajęła I miejsce .

Gratulujemy!!!!




ROK SZKOLNY 2020/21

Konkurs  plastyczny " Kim będę, gdy dorosnę?" organizowany przez Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Lesznie.


Grupa  "Kangusie" zajęła I miejsce .

Gratulujemy!!!! 

...................................................

Konkurs plastyczny " Ziemia - Planeta Marzeń "

Z ogromną przyjemnością informujemy, że praca dziecka z Przedszkola Samorządowego w Czempiniu zajęła 2 miejsce

 

w Konkursie Plastycznym " Ziemia- planeta marzeń". Jesteśmy bardzo dumni z naszych utalentowanych przedszkolaków .

 

Wyniki przedstawiały  się następująco  (ze strony organizatora):

 

Zwycięzcy w kategorii „Przedszkola”:

 

  1. Przedszkole Samorządowe nr 50 w Białymstoku
  2. Przedszkole Samorządowe w Czempiniu 
  3. Przedszkole w Dąbrówce Tczewskiej

...............................

Konkurs plastyczny  "Szukam w bibliotece"


W grupie wiekowej 5-latków

I miejsce: Emilia Piotrowska

III miejsce: Laura Pawlisiak

Wyróżnienie:

Kornelia Szlachetka

Jarosław Klecha

W grupie wiekowej 6-latków:

I miejsce: Jan Płociniak

II miejsce: Natalia Kochanowicz

                    Klaudia Dolinska

Wyróżnienie:

Blanka Makowska

Liwia Nowak

W grupie wiekowej 7-10 lat:

I miejsce: Eryk Pawlisiak

Wyróżnienie:

Gabriela Pelczyńska

 Zofia Bajer

Gratulujemy!!!!!




.....................................................................................................................................................................

ROK SZKOLNY 2019/2020

Z przyjemnością informujemy, że nasi wychowankowie otrzymali wyróżnienie w KONKURSIE PLASTYCZNYM pod hasłem „Integracyjna 18-stka”, organizowanym przez Zespół Szkół imienia Marii Konopnickiej w Kościanie.


Serdecznie gratulujemy wyróżnienia:


Lenie Cichockiej z grupy "Kangusie" z oddziału przy ulicy Nowej 4 w Czempiniu


Kacprowi i Marcelowi Wojciechowskim  z grupy "Pandusie" z oddziału przy ulicy Nowej 4 w Czempiniu


GRATULUJEMY !!!!!!!!!!!!!

............................................................................................................................................................


W dniu 25 kwietnia 2019r. , w konkursie " Bajkowy Music Show"

I miejsce w kategorii 3-4-latków zajęła

 Oliwia Nowicka z grupy " Pracusie" z Oddziałów Przedszkolnych w Czempiniu, ul. Borówko Stare

......................................................................................

II miejsce w kategorii 5-6-latków zajęła


Lena Cichocka z grupy " Kangusie" z oddziałów przedszkola w Czempiniu, ul. Nowa 4

GRATULUJEMY !!!!!!!!!!!!!.

......................................................................................................................................................................


Laura Maik zdobyła wyróżnienie  w XXII edycji Wielkopolskiego

Konkursu plastycznego na Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową - Pleszew 2018.

Brawo !!!!